Széchenyi 2020
Karrier | Komplex Ingatlan

Karrier

Az idén immár 13(!) éves KOMPLEX INGATLANIRODA hálózata felvételt hirdet! Az elmúlt időszak ingatlanpiaci helyzete lehetővé teszi csapatunk létszámának bővítését. Olyan tulajdonsággal rendelkező munkatársakat várunk, akiknek céljuk, hogy folyamatosan fejlődjenek, és egy újfajta értékesítői szemléletet sajátítsanak el.

Téged keresünk, ha elég motiváltnak érzed magad ahhoz, hogy időt és energiát szánj arra, hogy tőlünk, professzionális módon tanuld meg az ingatlanközvetítő szakma rejtelmeit.

Nem ígérünk tündérmesét, kemény és kitartó munkával építhetsz magadnak egy új, biztos karriert, ha megfogadod és alkalmazod munkamódszereinket, tanácsainkat.

Ha úgy érzed, hogy többre vagy képes annál, amit csinálsz. Ha kitartó vagy, jól kommunikálsz, szeretnél jóval az átlag felett keresni és minimum érettségivel rendelkezel akkor jelentkezz ingatlan tanácsadónak és egy kötetlen beszélgetés keretein belül bemutatjuk hálózatunkat, valamint közösen felmérjük, hogy ideális lehet-e számodra ez a szakma.

Cégünk fő profilja az ingatlanközvetítés, amelyhez a cégcsoport olyan egyedi hátteret biztosít, melynek köszönhetően az ügyféligényeket professzionális szinten, KOMPLEX szolgáltatással tudjuk kielégíteni, és ehhez az ingatlantanácsadó kollégáinknak a legjobb feltételeket biztosítjuk a piacon. Tudjuk a megoldást ahhoz, hogy valaki kiszámíthatóan, folyamatosan elérje kitűzött céljait és ehhez minden támogatást megadunk.

Mentoraid között lesz jogász, közgazdász, értékbecslő, hitelközvetítő, volt végrehajtó.

Küldd el pályázatod és tanuld meg ezt az (akár életre szóló) hivatást a sok éves tapasztalattal rendelkező vezetőinktől!

Feladatok:
– Új eladó és kiadó ingatlanok felvétele
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel
– Értékesítési feladatok elvégzése, eladástechnika elsajátítása, fejlesztése
– Hirdetési feladatok végzése, marketing
– Áralakítás
– Adminisztráció

Amit kérünk:
– Csapatban és önálló munkavégzésre is képes értékesítői szemlélet
– Jó feladatmegoldó és problémakezelő képesség
– Pozitív beállítottság, vállalkozói szemlélet
– Magabiztos, határozott fellépés, önállóság
– Terhelhetőség
– Középfokú végzettség
– Felhasználói számítógépes, internetes ismeretek
Előnyt jelent:
– Értékesítői tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány
– Pályakezdő
Amit nyújtunk:
– Díjmentes alapképzés, majd folyamatos szakmai továbbképzések
– Az ingatlanközvetítői életpályamodell elsajátítása
– Továbblépési lehetőségek, karrierlehetőség
– Ingyenes irodai infrastruktúra biztosítása
– Folyamatos hirdetések piacvezető portálokon
– Marketing háttér teljes körű támogatással
– Jogi háttér
– Családias légkör kiváló szakemberekkel
– Jutalék, bónusz, folyamatos motivációs versenyek
– korrekt, dinamikusan fejlődő cég megbecsült munkatársává válhat
Munkavégzés helye:
Győr, Mosonmagyaróvár, Tatabánya, Budapest, Sopron és a környező települések
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

Send this to friend

Bezárás